ZEGOR

logo_zegor

Наша компанія розпочала свою роботу в 2007 році, і на сьогоднішній день є одним з великих постачальників сантехнічних змішувачів на українському ринку. За порівняно недовгий період роботи на українському ринку, продукція під торговою маркою ZEGOR завоювала популярність споживачів, ставши сьогодні одним з лідерів у своєму сегменті сантехніки.

Ми здійснюємо оптові та дрібнооптові поставки змішувачів, комплектуючих та інших сантехнічних продукцій для своїх клієнтів безпосередньо від нашої фабрики. Ми не перекупники, а виробник, тому ми цінуємо свою марку і відповідаємо за якість нашої продукції. Можливості компанії дозволяють доставляти в строк всю необхідну сантехнічну продукцію протягом усього року.

Регулярні поставки забезпечують широкий асортимент змішувачів для різних споживачів. Також, на складі завжди в наявності великий вибір для клієнтів.

Своїм постійним клієнтам наша компанія завжди йде назустріч. Якщо Ви станете нашим постійним клієнтом, то ви зможете розраховувати на вигідні умови придбання товарів, отримавши додаткові знижки, або пільгові умови платежу.

Для регіональних оптово-роздрібних компаній вигода полягає в ритмічних поставках товарів, в широкому асортименті і за конкурентоспроможними цінами, при роботі з оптовиками наше головне завдання - оперативність поставки і мінімальні ціни.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!