ZAR

zhar

Котли ZAR є польська компанія успішно працює на ринку протягом багатьох років. З моменту свого створення компанія постійно прагне дуже, щоб поліпшити якість і впроваджувати нові продукти на дуже високому технологічному рівні. В даний час Котли ZAR є одним з найбільш відомих і великих операційних компаній, зайнятих у виробництві і розподілі опалювальних котлів, систем управління та автоматизації обладнання. Компанія має багаторічний досвід і проводить політику видатного спеціалізації у виробництві широкого спектру вугілля і дрібних котлах. Виробничі потужності і кількість проданих пристроїв сьогодні ставить компанію в число найбільших Котли ZAR виробників котлів в Польщі.

Компанія пропонує продукцію як під власною торговою маркою, а також продуктів, присвячених великих роздрібних мереж.

На додаток до виробничого відділу компанії котлів має відділ обслуговування швидко і ефективно реалізує монтаж і обслуговування котлів. Ми пропонуємо широкий асортимент запасних частин, виготовлених в нашій компанії.

Компанія також надає комплексні послуги в області обробки сталі, а саме :. Лазерної різання, плазмового різання металу, утворюючи, зварювання, слюсарні послуги, фарбування і складання компонентів частин, компонентів і структур вищезазначених матеріалів.

Наша пропозиція адресована всім галузям, які використовують металеві вироби, зокрема, для промисловості: обладнання, автомобілебудування, суднобудування, виробників металів і меблів і меблевих аксесуарів та будівництво і так далі.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!