VIADRUS

snimok58

Довгі традиції нашого суспільства в поєднанні з досвідом роботи в ливарної промисловості сходить до 1888 році і є гарантією ретельного процесу, надійності, високої якості і довговічності вироби VIADRUS. Висока виробнича якості забезпечує систему якості відповідно до ISO 9001 та ISO 14001 Завдяки своїм багаторічним знання ринку і області теплотехніки продовжує розвиватися і впроваджувати інновації продуктового портфеля і на додаток до класичних джерел недавно зосереджено на поновлюваних тепла.

Фундаментальні елементи VIADRUS меню є чавунні твердопаливні котли, газові та нафтові котли з чавунними радіаторами і тепла. Чавунні твердопаливні котли з ручним управлінням з надійним джерелом дешевого тепла протягом декількох десятиліть по всьому світу. Твердопаливні котли з автоматичною роботи представляють собою дуже сучасний і зручний спосіб використання ресурсів твердих палив. Звичайно, бренд пропонує VIADRUS твердого палива котел, який відповідає всім сучасним екологічним вимогам та умови гранту.

Асортимент включає в себе стаціонарні газові котли, настінні і високоефективні котли конденсаційні. Значна частина нашої продукції є OEM чавунні секцій котла, житло та опалення і netopenářské користувальницькі виливків з сірого чавуну і високолегованих спеціальних сталей.

VIADRUS також є одним з провідних виробників чавунних радіаторів в класики, сучасна і ретро-дизайн. Портфоліо котли і радіатори VIADRUS поширювати бажаний діапазон сонячних комплектів, призначених для гарячого водопостачання та опалення та відділу розвитку в будинку працює на інших нових продуктів.

Ми вважаємо, що висока якість, тривалий термін служби, вигідна ціна, наші продукти і цікаві торговельні умови можуть бути корисні для наших клієнтів і всіх користувачів VIADRUS.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!