ТОВ "Реноме"

snimok183

ТОВ "Реноме" - українська приватна компанія, створена в 1994 році. Підприємство спеціалізується на розробці та виробництві електронної, електротехнічної продукції, електроопалювальної техніки з елементами IT. Підприємство є виробником продукції, відомої на ринку під торгівельними марками "Страж" (сигналізатори газу), "ТермІТ" (електричні котли), "LEDO" (світлодіодні світильники). Продукція підприємства успішно продається як в Україні, такі за її межами. Асортимент продукції постійно поповнюється новими виробами.

Компанія "Реноме" має широку дилерську мережу. Підприємство є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних виставок, має ряд нагород та сертифікатів.

Наш колектив - це більш, ніж 30 співробітників - висококваліфікованих інженерів, конструкторів, IT-спеціалістів, менеджерів та працівників. Наше підприємство - це біля 2000 кв.м. власних сучасних виробничих площ, високопродуктивне обладнання для виробництва електронної та електротехнічної продукції.

В 2014 році підприємство успішно пройшло сертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2008 та отримало відповідний сертифікат від компанії SGS, та у 2017 році вкотре підтвердило право на використання даного сертифікату, пройшовши зовнішню незалежну перевірку.

 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!