Thermex

snimok12

Розробка водонагрівачів Thermex почалася з 1947 року в Італії. Поступово компанія стає однією з провідних в області виробництва водонагрівачів.

Група почала свою діяльність з першого заводу, побудованого в 1947 році в місті Прато (Північна Італія). Це підприємство Cтворене засновником і власником LORENZI GROUP паном Лоренці Васко і носить його ім'я - Lorenzi Vasco Spa. За короткий період часу фірму визнали на ринку за якість виробленої продукції та розуміння потреб світового ринку.

Компанія відома завдяки цілому ряду вироблених торгових марок, серед яких thermex - одна з найбільш популярних і престижних в світі.

Основа ідеології компанії - «орієнтування на споживача». Це означає розуміння потреб ринку і задоволення їх за мінімально короткі терміни.

Постійно удосконалюючи свою продукцію, LORENZI GROUP стала першою в світі компанією, яка запропонувала покупцеві водонагрівач з унікальним стеклофарфоровим покриттям, що забезпечило високу якість, доступне всім.

Починаючи з 1995 водонагрівачі thermex виходять на Російський ринок. У Санкт-Петербурзі відкривається центральний офіс компанії «ТЕРМЕКС» і З липня 1996 починається реалізація стратегії розвитку продажів через активні маркетингові та рекламні заходи. З листопада 1997 thermex стає абсолютним лідером продажів в Північно-Західному регіоні. Надалі компанії розширює свій асортимент і з 1998 виводить на російський ринок проточні водонагрівачі компанії REDRING ELECTRIC LIMITED (Англія). З 2000 року керівництво компанії приймає рішення про створення міжнародної мережі представництв «ТЕРМЕКС» в Росії та країнах СНД. Відкриваються представництва в Москві, Саратові, Новосибірську, Єкатеринбурзі в Воронежі, Уфі, Самарі, Хабаровську, Казані, Ростові-на-Дону., А також в країнах СНД - Білорусі та Молдові.

«Thermex» стає лідером з продажу в Росії. Паралельно йде активний розвиток продажів в країнах СНД.

Щороку число представництв зростає. У 2002 році відкриваються представництва в Волгограді, Краснодарі, Пермі, Красноярську.

Компанія «ТЕРМЕКС» в співдружності з британським виробником EDISSON Co відкриває ліцензійну збірку англійських проточних водонагрівачів EDISSON в Росії.

В рамках розширення бізнесу з 2003 року компанія «ТЕРМЕКС» запускає виробництво в Росії. Починається випуск водонагрівачів з внутрішнім баком з нержавіючої сталі ТЕРМЕКС STAINLESS.G.5 використовуючи при цьому найсучасніше обладнання із застосуванням унікальної технології зварювання «G.5».

У 2005 році ГК «ТЕРМЕКС» пропонує ринків Росії та країн СНД революційно новий хіт - суперплоскі водонагрівачі з внутрішнім баком з нержавіючої сталі ТЕРМЕКС STAINLESS.G.5 серій FLAT і FLAT DIAMOND. Розробляє нову серію системних проточних водонагрівачів EDISSON System. Готує до випуску технічну новинку - не схильні корозії і швидко гріють воду проточно-накопичувальні водонагрівачі EDISSON Light.

Група компаній «ТЕРМЕКС» визнана найбільшим імпортером і дистриб'ютором водонагрівальної техніки в Європі. 25 представництв компанії представляють собою найширшу торговельну мережу в Росії і країнах СНД, забезпечуючи домінуюче становище компанії на водонагрівальної ринку.


У 2006 році компанія ТЕРМЕКС, спеціалізований виробник водонагрівачів, розширила свій модельний ряд новою серією водонагрівачів SLIM HIT з покриттям внутрішнього бака Біостеклофарфор. Основною відмінністю моделей нової серії від моделей популярної серії HIT є "витончена форма". Діаметр водонагрівачів SLIM HIT всього 36,8см.

У 2007 році компанія «Термекс» знову випускає новинку. Це водонагрівач нової серії SPRINT. Тепер топ моделі стали доступні! Основною перевагою серії SPRINT є рекордно висока швидкість нагріву води.

За загальним визнанням «ТЕРМЕКС» - компанія 1 на ринку водонагрівальної техніки.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!