Termaxi

logo-termaksi

Сучасний ринок теплотехніки перенасичений обладнанням різних виробників, яке відрізняється один від одного зовнішнім виглядом, конструктивним виконанням, умовами експлуатації і т.д. Внаслідок цього, при виборі необхідного обладнання, покупцеві доведеться розбиратися у великій кількості пропозицій і вибрати той єдиний варіант, який повністю задовольнить такі вимоги покупця до товару як: надійність, безпеку, зручність експлуатації і, звичайно ж, ціна.

А чи знаєте Ви, що при покупці товарів знаменитих брендів, 30-50% вартості товару Ви платите за логотип на передній панелі обладнання? А менш відомі бренди, найчастіше виробляються на тих же заводах, де і продукція всесвітньо відомих брендів, з використанням однакових технологій та з тих же матеріалів? В результаті продукція мало відомих брендів нічим не поступається за якістю своїм всесвітньо відомим сусідам по конвеєру, а вартість їх істотно нижче.

ТМ Termaxi - це динамічно розвинутий бренд теплотехнічного обладнання, який вже має свою історію. Конструктивні рішення, що застосовуються при проектуванні і виробництві обладнання ТМ Termaxi - результат 12-річного досвіду роботи експертів і конструкторів в області теплотехніки. Фахівці нашої компанії оперативно реагують на появу інноваційних технологій виробництва та нових вимог покупців, внаслідок чого продукція ТМ Termaxi - це збалансований продукт з оптимальним співвідношенням якісних характеристик і ціни.

Виробничі потужності ТМ Termaxi розташовані в КНР на одному з найбільших заводів, який спеціалізується на виготовленні теплотехнічного обладнання. На цьому ж заводі випускається обладнання для таких відомих торгових марок як ТМ Whirlpool, TM Electrolux, ТМ Zanussi, TM Pyramida та ін. Продукція, вироблена цим заводом, експортується в більш ніж 70 країн по всьому світу, включаючи Європу, Північну і Південну Америку, південно-Східну Азію, Африку, Австралію і Близький Схід. Вся продукція ТМ Termaxi сертифікована відповідно до провідних міжнародних систем:

  • ISO9001 - система менеджменту якості;
  • ISO14001- система екологічного менеджменту.

Для продажі на території України обладнання ТМ Termaxi має повний пакет документів.

На даний момент на території України ТМ Termaxi представлена проточними газовими водонагрівачами (газовими колонками), модельний ряд яких повністю покриває потребу покупців на ринку побутового газового обладнання по нагріванню води.

Команда ТМ Termaxi цінує надійність, безпеку, зручність експлуатації і пропонує своїм покупцям дійсно збалансований і якісний продукт.

Бажаємо тепла Вашому дому з гарячим джерелом від ТМ Termaxi!

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!