Sprut (Varna)

sprut_main299

Насоси SPRUT , які представляє компанія « Варна» , мають дуже високий рівень експлуатаційної надійності , володіють хорошою функціональністю при експлуатації і відповідають всім необхідним стандартам якості.
    Висока надійність в експлуатації , велика різноманітність серій і модельного ряду , гнучка цінова політика , постійна наявність великого асортименту на нашемскладе - ось основні переваги насосів спрут . У ході виробництва і безпосередньо перед виходом у продаж всі насосне обладнання спрут проходить випробування і тестування . Вся продукція сертифікована на відповідність вимогам міжнародного промислового стандарту якості ISO 9001 і його вітчизняного аналога ДСТУ ISO 9001-95 .
    Торгова марка спрут має дуже великий модельний ряд насосів щоб максимально ефективно і повною мірою забезпечити всі потреби навіть найвимогливіших покупців. Ми в свою чергу , постаралися підібрати для Вас найкращі моделі насосів спрут які в максимальній мірі зможуть забезпечити всі Ваші потреби . Моделі насосів спрут які ми представляємо в нашому магазині є максимальною золотою серединою між ціною і технічними характеристиками. Варто довіриться вибору наших фахівців .

ООО Варна тм "Sprut"      http://www.youtube.com/watch?v=BkU9putx6xY

 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!