ROJEK

snimok41

Cімейна компанія "РОЙЕК" має 92-ух річну традицію виробництва в області машінобудівництва.Находиться в Краловоградецький краї, в г.Частоловіце, де також знаходиться центральний офіс компанії з демонстраційними залами теплової техніки та деревообробних верстатів, а сам виробничий завод знаходиться недалеко в м Костелець над Орлици. Фірму заснував в 1921-му році Йозеф Ройек.С якісними деревообробними верстатами власної конструкції успішно розвивався і під час економічної кризи і у воєнні роки. Розвиваючу традицію призупинив 1948-ий рік.Більшість верстатів з того часу і до теперішнього часу є цілком функціональними, не дивлячись на певний технічний і моральний знос, через свою міцність і опередивши час конструкції, досі використовуются.Семейну компанію оновив його онук Іржі Ройек в 1991-му році.Все починалося буквально з нуля. Повернене підприємство перебувало в плачевному стані, без жодного конкурентного виробу. В даний час компанія РОЙЕК є відомим світовим виробником у своїй галузі і має мережу постійних торгових представників в більш ніж 65-ти країнах світу.

  Іржі Ройек є генеральним директором компаніі.Его син-Евжен Ройек є її виконавчим діректором.Виготовлені верстати та теплову техніку представляємо на важливих світових виставках і попит на вироби ROJEK постійно підвищується.

Асортимент розділений на три модельні типи: EURO серії 7 - комбіновані професійні деревообробні верстати власної конструкції: INDUSTRY серії - класичні професійні деревообробні верстати власної конструкції: ТЕПЛОВА ТЕХНІКА - теплова техніка та обладнання для обробки деревних відходів. .

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!