Rock Design

snimok73

Продукція Rock Design

Серед широкого асортименту різних типів ванн, на особливу увагу заслуговують мармурові ванни з литого мармуру, які завдяки своєму дизайну, колірним рішенням і якості набувають все більшої популярності серед любителів вишуканих речей.

Мармурова ванна з литого мармуру - це поєднання неперевершеної якості і привабливого дизайну. Плавні лінії і оригінальні форми мармурових ванн притягають погляд, а блиск відполірованого каменю викликає бажання торкатися до неї знову і знову. Ванна, виготовлена з литого мармуру, стане центром вашої ванної кімнати, перетворюючи кожне купання в захоплюючу і приємну процедуру.

Завдяки відсутності мікротріщин і пор, в ванну з литого мармуру НЕ буде забиватися бруд, і вона впродовж довгих років служби збереже первинний свій колір. Мармур легко переносить чистку за допомогою миючих засобів будь-якого складу, досить протерти її мильною губкою і ванна знову виблискує чистотою, переливаючись на світлі.

З ванної з литого мармуру вам не доведеться більше слухати пронизливий шум води, що поширюється на всі кімнати, оскільки цей міцний і міцний матеріал володіє шумопоглинаючими властивостями. З нею ви завжди будете з легкістю і задоволенням занурюватися в теплу воду і відчувати приємну поверхню полірованого мармуру.

Мармурові ванни в Україні, поки що не набули такого широкого визнання як в інших країнах і основною причиною виступає вельми висока вартість виробу. Однак якщо ви любите оточувати себе якісними і красивими речами, якщо ви не звикли економити на власному задоволенні, тоді мармурова ванна стане для вас оптимальним рішенням.

Ванни з литого мармуру, як і всі інші типи ванн, можуть бути оснащені додатковими аксесуарами, наприклад гідромасажем, підсвічуванням води, датчиком автоматичного контролю температури, ручками, і так далі. Ви можете самостійно визначати для себе колір ванни, її форму і комплектацію.

З мармуровою ванною щоденне купання перетворитися для вас в справжній відпочинок і задоволення. Відчуйте всі тепло і красу мармуру.

Пропоновані фірмою “Rock Design” ванни робляться з кам'яної маси. Литий мармур (кам'яна маса) - це композитний матеріал, що складається з поліестерних смол і натуральної мармурової крихти. Процес виготовлення ванн з литого мармуру полягає в тому, щоб змішати всі компоненти (натуральна складова - 85%, хімічні речовини, що пов'язують - 15%) в рідку масу, яка за спеціальною унікальною технологією заливається в форму для ванни, а коли маса затвердіє, її виймають з форми для подальшої обробки.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!