RAVAK

ravak

Про нас

Ми спеціалізуємося на сучасних ванних кімнатах, продуманих до найдрібніших деталей в повному спектрі комплексних рішень. Своїм клієнтам ми поставляємо ванни, душові кабіни і двері, ванни з гідромасажними системами, умивальники, меблі д/ванних кімнат, змішувачі та різні аксесуари.

Будучи одним з найбільших виробників обладнання д/ванних кімнат в Чеській Республіці і одним з ключових гравців європейського ринку, своїм клієнтам ми гарантуємо відповідальний підхід до кожного, стабільність, безперервність виробничого процесу і перевірену якість усіх наших виробів.

Історія компанії

Компанія RAVAK була заснована в 1991 році як товариство з обмеженою відповідальністю, пізніше, в 1997 році стала акціонерним товариством, та із самого початку носить назву, яка відображає імена своїх засновників - сім'ї Варжекових (Vařekových) і Крейсових (Kreysových). Обидві родини й досі активно керують компанією.

Дизайн RAVAK

Нашою основною метою є дизайн і проникнення у світ майстерності та естетики. Своїм клієнтам ми регулярно презентуємо продумані вироби, що мають оригінальний відбиток конкретного автора. Для співпраці ми обираємо лише ті студії, які успішно працюють не лише в чеському дизайн середовищі, але й у дизайн середовищі світового рівня.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!