Poliwarm

logo_ua

Враховуючи досвід зарубіжних фірм, які виготовляють обігрівачі, зокрема з чорного металу, ТОВ "Поліварм" само вирішило виробляти рушникосушки, розраховані саме на вітчизняні умови експлуатації. 

Антикорозійна обробка металу, подвійне полімерне покриття, товщина труб, розрахована на вітчизняні системи опалювання, і удосконалення технології пайки з'єднувальних швів дозволили виробляти рушникосушки, які не поступаються кращим європейським зразкам. З асортименту нашої продукції Ви зможете вибрати рушникосушку саме того профілю, розміру і потужності, яка ідеально впишеться в Вашу оселю.
Рушникосушки призначені для монтування в автономні системи опалення, окрім моделі ОВДА, яка в тому числі призначена для систем центрального опалення. Гарантійний термін експлуатації - 3-10 років з моменту реалізації через роздрібну мережу. 
За рахунок універсальності виробу рушникосушка може працювати поза системою опалення, як автономний обігрівач, за рахунок вмонтування в неї регульованого електричного тену, які можна придбати різної потужності. 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!