PERFEXIM

snimok27

"Досконалість у всіх відносинах"
- Ця ідея, яка протягом багатьох років приєднується до PERFEXIM компанії. Це означає, що якість і прагнення до досконалості є основним завданням.
Компанія Perfexim Ltd Sp. Z OO, належить до групи провідних установки виробників / імпортерів арматури, сантехніки та ванної кімнати.
Початок діяльності сходить до 1990 року, коли Perfexim відкрив свій перший офіс в Познані і зайнялася імпортом в основному кульових клапанів.
У той же час, вона переїхала в нове власне приміщення на околиці Познані (район Dębiec). Компанія спеціалізується на продажу сантехніки, сантехніка і ванна дуже гарна якість - так завоювали довіру клієнтів.
З тих пір ми вклали багато ресурсів для розвитку і модернізації, тому у нас є власна транспортна база, сучасний зал зберігання і лабораторії. В даний час Perfexim як і раніше одна з найбільших компаній в установці і санітарії.
Ми розширили діяльність виробництва. У 2005 році завод був придбаний сталеві радіатори Starmex в Старогард Gdanski. Ми купили і впроваджена сучасна, з використанням новітніх технологій виробництва лінії.

20 РОКІВ РОЗВИТКУ ДИНАМІЧНОЇ
Протягом 20 років Perfexim призначити ще амбітні цілі. Першим було будувати і розвивати компанію таким чином, щоб кожен клієнт міг знайти свій асортимент. Друга важлива мета полягає в тому, щоб забезпечити високу якість продукції за доступною ціною. З досвідом ми знаємо, що тільки постійне вдосконалення і розширення пропозиції, дозволяє зберегти позиції на ринку. Наші зміни зростання і постійні, зроблені більше 20 років Scia завжди мали відповідати очікуванням клієнтів і завоювати їхню довіру.


БРЕНДИ ВЛАСНІ
Ми шукаємо джерела ідей для створення нових продуктів, новий дизайн. Результатом став новий власні бренди. Бренд не тільки назва продукту, логотип і упаковку, також висока якість і репутація системи розподілу, цільовий ринок. Кожен запустив бренд повинен виконувати певні завдання. Одним з найбільш важливих є функція ідентифікації, що дозволить споживачеві відрізнити продукт від конкуруючих продуктів. Бренд також є гарантією якості і відтворюваності і дає впевненість покупця, незалежно від місця і часу, що покупка продукт - отримувати якість відповідно до очікувань.
бренд PERFEKTSystem був створений з ідеєю, що "ми створюємо вічність» в галузі. Продукти, отримані з цієї групи гарні зараз, 10, 50 і 100 років теж. Вони гарантують високу якість - вироби з цього знака роблять міцну, сучасну систему для опалення (підлогового і радіаторного опалення) і водою (гаряча і холодна вода), що включає багатошарові труби PEX / Al / PEX поряд з широким спектром роз'ємів, доступних у версії скручування і опресовування і кульові крани, з'єднувальні крани, клапани та радіаторні клапани і автоматичні вентиляційні отвори. Створення досконалої системи створили комплексну систему, яка дає покупцеві обіцянку, що купувати продукти будуть отримувати якість відповідно до очікувань.
NEXE New Line - створення цього бренду, ми керувалися одними і тими ж приміщеннях, як PERFEKTSystem.
Ми об'єднали класичний смак і елегантність з сучасним стилем. Ми задовольнити потреби клієнтів і представила серію батарей, які знаходяться в гармонії з інтер'єром створює відчуття розкоші і комфорту. На нашу думку, ми досягли поставленої мети і створив "провідний стиль - зробити Nexe New Line".
Довічна гарантія на виливків, 5-річний на голови і один рік для інших елементів, включаючи ущільнення, гігієнічний сертифікат, звіт про лабораторних випробуваннях на відповідність вимогам стандартів і технічного обслуговування протягом 48 годин, це дозволяє нам сказати: "Досконалість у всіх відносинах" ,

Ми робимо ставку на якість!
Однією з основних цілей діяльності Perfexim прагне надати клієнтам високу якість пропонованих товарів. Кожен продукт проходить через відповідні процедури перевірки,
і підлягає регулярній перевірці. На весь процес моніторингу
Вона включає в себе:
оцінка постачальників - дозволяє заявити, що контрагент не в змозі виконати відповідні умови виробництва і повторюване якість продукції
Оцінка продукту. - Конкретні тести для встановлення того, продукт може бути схвалений для продажу і, наприклад, в разі батарей нове покриття може бути реалізована для масового виробництва тільки після отримання позитивних результатів у всіх цих тестах. Спостереження за нею взяти на себе співробітників відділу контролю якості, які перевіряють візуально всіма програмними продуктами та їх частини для будь-яких дефектів або пошкоджень, які можуть виникнути під час виробничого процесу. Вони також проводять випадкові випробування адгезії і корозійної стійкості, щоб гарантувати, що всі заощаджений час є очікуваний рівень якості. Цей заключний етап тестування гарантує, що всі батареї та душові комплекти залишити завод у відмінному стані і може обслуговувати клієнтів протягом багатьох років.
Контроль продукції в продажах
Моніторинг постачальників - відвідування фабрики, щоб перевірити технічний стан і внутрішнього контролю виробничого процесу і готової продукції
Поліпшення виробничих ліній, модернізація існуючих (якщо потрібно)
Процедури розгляду скарг - хороша система звітності і "відповідь".

Ми ділимося досвідом
Протягом багатьох років ми організуємо навчальні курси для монтажників, архітекторів і інвесторів. Десяток разів навчальний рік проходить в штаб-квартирі компанії або від клієнтів. Як правило, два рази на рік ми беремо групу "лідерів" для навчання, що відбуваються по всьому світу. Ми вже були в Італії, Туреччини, Єгипту, Тенеріфе, Родос, Південна Африка, Куба, Домініканська Республіка, Мексика.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!