MCE

snimok1111

Наша компанія існує з 1998 року. На початку своєї діяльності займався продажем котлів центрального опалення, уважно стежить за тенденціями на ринку з точки зору виробництва і зміни очікувань клієнтів. Цей період дозволив нам розробити і впровадити виробництво котлів на задоволення найвимогливіших користувачів. Таким чином, в 2003 році виробнича лінія спустився на перший котла

Сучасне обладнання, висококваліфікований персонал, великий фінансових витрат на дослідження і розробки, постійна співпраця з органами влади в області опалювальної техніки, внутрішньої і зовнішньої, дозволили нам адаптувати наші котли, виготовлені за європейськими стандартами. З творчими підходами до нашої роботи, ми об'єднуємо класичні рішення з інноваціями, забезпечуючи тим самим високу якість і ефективність.

Котли в реченні розроблені на основі сучасних технологій, що гарантує ефективність, безпека і комфорт, а також охорони навколишнього середовища. Матеріали, використовувані у виробництві наших котлів завжди високої якості.

Ми пропонуємо традиційні котли призначені для спалювання вугілля і дров, а також сучасні автоматичні, багатопаливних котлів з фідерів, де сервіс витягується до мінімуму. Випускаються нами казанів, теплообмінників мають як сталь і чавун.

Ми продаємо котли використовуються в житлових, громадських і комерційних будівель wielopowierzchniowych та ін. Наші котли сертифіковані і сертифікати. Акцент на різних етапах виробництва, а також просування та продажу є те, що ми є надійним партнером. Завдяки високій якості наших продуктів отримали визнання серед споживачів і експертів. Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся широкий спектр задоволених клієнтів.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!