«КОТеко»

snimok129

Твердопаливні котли КОТеко

Завод КОТеко - це сучасний український виробничий комплекс, який дозволяє випускати якісні твердопаливні котли.

Продукція «КОТеко» пройшла всі тестування згідно вимог ДСТУ. Широкий модельний ряд твердопаливних котлів дозволяє підібрати котли опалення практично під будь-які завдання і площі.

Співробітники компанії - кваліфіковані фахівці, які готові в будь-який момент допомогти Замовнику у виборі необхідного обладнання (котли опалювальні на твердому паливі) з наданого модельного ряду під вимоги Замовника.

Наше рішення почати своє виробництво опалювального обладнання, а точніше розробка та виготовлення котлів була не спонтанним. Спостерігаючи за ситуацією в країні і в світі, ми помічаємо наскільки швидко дорожчають паливно мастильні матеріали такі як бензин, дизельне паливо, газ і т.д. Потрібно шукати гідну більш економічну, а можливо і конкуруючу заміну, такому виду палива і ми її знайшли!

Досить поглянути на будь-яку розвивається європейську країну, щоб помітити на скільки ефективно там використовують всі види відходів для економії викопних ресурсів. У цьому напрямку зроблено великий крок вперед. Так чим ми гірші? Для чого купувати котли на паливі, яке з кожним днем дорожчає і збільшує сімейний бюджет або бюджет вашої компанії в частині опалення. Гідності твердопаливного котла високо оцінили не тільки в Європі, але і у всьому світі. Наш вибір і наше рішення - твердопаливні котли від «КОТеко», сподіваємося це і ваш вибір.

На сьогоднішній момент завод КОТеко досяг значних успіхів у технічній розробці і виробництві опалювальних приладів різного ступеня складності і спеціалізації.

Завод з виготовлення котлів знаходиться в Черкаській області, практично в центрі України, що дозволяє досить швидко доставляти продукцію в будь-який куточок країни. Конструкторський відділ постійно проводить роботи з модернізації та улудшен моделей, намагаючись зробити їх ще надійніше і економічніше. Саме тому, розробки наших конструкторів відомі не тільки на території країн СНД, але і в Європі.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!