Kitano

snimok8

Про компанію

У 1982 році Таро Такахаші заснував в Осаці нову компанію Kitano, яка на даний момент є, за японськими мірками молодий, але великою компанією з розробки та виробництва кліматичного обладнання.

Енергійний інженер Таро Такахаші більше 10 років працював на великому заводі з виробництва холодильної техніки в рідній Осаці, де весь цей час він виношував мрію про створення власного підприємства. Таро Такахаші мріяв втілити в кондиціонері ідеї новаторства, незалежності, якості та економії, так властиві жителям Осаки.

Ці ідеї лягли в основу філософії бренду Kitano: «Незаперечна японське якість кліматичної техніки по економічно вигідною споживачеві ціною».

З самого початку він зосередив компанію на виробництві виключно систем кондиціонування. За рахунок вузьконаправленої спеціалізації і за досить короткий термін існування компанії вдалося досягти відчутних результатів. З невеликої і маловідомої, компанія перетворилася на бренд зі світовим ім'ям.

Компанія Kitano орієнтується, в першу чергу, на міжнародний ринок. Для задоволення потреб внутрішнього ринку має невеликі виробничі потужності в Осаці. Устаткування експортного зразка бренду Kitano збирається на заводах провідних виробників в Південно-східній Азії, де традиційно сильно японське вплив. Обрані заводи оснащені сучасним обладнанням і входять в п'ятірку кращих підприємств галузі. При виробництві кліматичного обладнання Kitano використовуються тільки високоякісні комплектуючі, дотримуються всі технології виробництва холодильної техніки. Все обладнання проходить суворий операційний і вихідний контроль, дозволяючи гарантувати надійність роботи кондиціонерів.

У складі компанії функціонує свій науково-дослідний центр. Компанія тісно співпрацює з іншими японськими, німецькими та китайськими компаніями, що допомагало і допомагає їй розробляти нові види перспективного обладнання.

Асортимент вироблюваного устаткування включає в себе побутові кондиціонери, напівпромислові кондиціонери, мультизональний системи, кондиціонери спеціальних призначень, а також професійну серію обладнання. Особливістю обладнання Kitano є гармонійне поєднання передових технологій індустрії клімату, класичного дизайну і доступної ціни. Споживачеві пропонуються сучасні системи кондиціонування з широкими технічними можливостями, високими показниками енергоефективності, екологічно безпечні, з довгим терміном служби і 3-х річною гарантією.

На сьогоднішній день устаткування Kitano експортується на ринки Чорногорії, Фінляндії, Болгарії, Польщі, Естонії, України, Казахстану, Таджикистану, Абхазії, Вірменії, Грузії, Білорусі, ПАР, Тунісу, Алжиру, Єгипту та Росії.

Багато в чому успіх і розвиток японської компанії визначив її лідер - Таро Такахаші. Але економічне диво Kitano засноване на національних традиціях, професійній команді та персональної відповідальності, підтримки власних наукових досліджень, вивіреної маркетингової політики щодо впровадження в світовий економічний простір. І, безсумнівно, успіх бренду Kitano визначив місто Осака - колиска кондиционерной техніки, де знань про кліматичній техніці і технологій її виробництва накопичено більше, ніж де-небудь у світі.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!