Italtherm

italtherm-logo

Заснована у 2011 році, компанія «Italtherm» – це нове ім’я на ринку, але с досвідом та традиціями італійського виробництва опалювальної техніки. «Italtherm» працює у галузі систем як незалежного, так і централізованого опалення та кондиціювання повітря, демонструючи динамічний розвиток, гнучкість та інноваційний підхід .

Компанія «Italtherm» контролює свою продукцію на всіх стадіях, починаючи від досліджень та розробки і до продажу як на італійському, так і на експортних ринках. Завдяки впровадженню останніх ноу-хау та команді професіоналів з багаторічних досвідом роботи в даній галузі, продукція компанії здатна задовольнити найвибагливіші вимоги.

Головна цінність компанії «Italtherm» – це сильна і досвідчена команда професіоналів, які в своїй роботі орієнтовані на впровадження інноваційних технологій та зміцнення партнерства. Філософія компанії – це розуміння того, що люди – основна цінність, і лише разом можна створити нову сильну компанію. Ми завжди приділяємо виняткову увагу прямому управлінню кожним окремим етапом процесу виробництва, а також наданню прямих та індивідуалізованих послуг нашим клієнтам.

Наша продукція сертифікована Kiwa Italia S.p.A., основним європейським сертифікаційним органом, що підтверджує її відповідність європейським нормам в даній галузі. Ретельні та високоточні тестування, що проводяться як нашими лабораторіями так і даним сертифікаційним органом, перевіряють високу якість продукції як основну вимогу отримання сертифікації та гарантії отримання даного знаку якості. Котли ТМ «ITALTHERM» вже сертифіковані у 32 європейських країнах.

Продукція компанії «Italtherm» у своїй галузі – це гарантія надійності та довговічності, підтверджена більш ніж 30 роками досвіду! 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!