Gronix

snimok94

Компанія Gronix виробляє душові піддони, умивальники, стільниці для кухні та ванної кімнати зі штучного каменю (литого кварцового каменю) Gronix®.
Компанія GRONIX - це турецькі інвестиції, виробництво в Туреччині і в Україні. Представництво в Україні було відкрито в 2013 році. Виробництво і виставковий зал в Києві. Продаємо безпосередньо приватним клієнтам по всій Україні. Працюємо з забудовниками, HoReCa (готелями, ресторанами, кафе). Ми пропонуємо кращу ціну скоротивши ланцюжок посередників.


Ми надаємо готові стандартні рішення для приватних осіб і індивідуальні атипові рішення. Розширюємо дилерську мережу по Україні і працюємо з проектними компаніями безпосередньо. Ми пропонуємо душові піддони з штучного каменю за найкращою ціною. Кращою ціни ми домоглися, виключивши імпорт. Душові піддони з литого каменю надійні і довговічні, але важче акрилових, тому доставка значно здорожує ціну. Стільниці для ванної кімнати ми виробляємо з суцільнолитим умивальником і плінтусом (точно під ваші розміри). Виріб герметично і служить Вам довгі роки.

Наша місія забезпечити українського споживача якісною продукцією за оптимальною ціною.

Технологія cultered marble (литтєвий мармур, литий камінь) широко застосовується в європейських країнах від приватних квартир до місць великого скупчення людей. Продукція зі штучного каменю (литого мармуру, литого каменю) ефективна, економічна, екологічна і відповідає всім вимогам, пред'являти до неї.
Ми працюємо тільки з технологією литого кварцового каменю GRONIX®.

Наші пріоритети:

  • Якість продукції
  • якість матеріалів
  • Контроль процеса виробництва
  • Технологія, перевірена часом
  • Дизайн
  • екологічність
  • Краще цінова пропозиція

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!