DREW-MET

drew-met

Фірма DREW-MET більше 20 років займається виробництвом котлів центрального опалення.Багаторічний досвід і наполегливе прагнення до поліпшення якості, а також до впровадження нових продуктів і рішень на дуже високому технологічному рівні, призвело до створення марки нагрівального обладнання, що відрізняється міцністю і сучасністю серед виробників котлів.

Великий потенціал фірми, модернізований машинний парк і висококваліфікований колектив працівників дозволяє постійно підвищувати якість наших виробів, впроваджувати нові конструкційні та цікаві дизайнерські рішення. У цьому причина того, що наші продукти користуються незмінною популярністю, а наші клієнти залишаються задоволеними вибором продуктів фірми DREW-MET.

Наші котли мають необхідні на європейському ринку атестати і сертифікати. Особливу увагу, яку ми приділяємо окремих стадіях виробництва, а також рекламним акціям і продажам, робить нас надійним і привабливим торговим партнером.

Завдяки високій якості виробів ми домоглися визнання серед покупців та експертів, а також на міжнародних ярмарках у нашій країні і за кордоном, отримуючи багато престижних нагород, сертифікатів і знаків відмінності.

Ми сподіваємося, що і Ви приєднаєтесь до числа задоволених покупкою клієнтів.

Переваги котлів DREW-MET підтверджені дослідженнями, проведеними Польським центром випробувань та сертифікації, Лабораторією котлів та нагрівального обладнання в Лодзі, а також були відзначені знаком «екологічної безпеки», виданими Інститутом хімічної переробки вугілля в Забже.

Піклуючись про безпеку і постійно зростаючих вимогах клієнтів, ми отримали сертифікат Управління технічного нагляду (UDT) і сертифікат CE.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!