Colombo

ba37147d620095c5a6ba42d80589e7d3

Colombo

Для споживачів продукція ТМ Colombo вже давно є синонімом якісної і надійної санітарної кераміки. За останні роки пропозиція від ТМ Colombo значно розширилося. Сьогодні під торговою маркою Colombo ви можете придбати високоякісну санітарну кераміку, акрилові ванни та меблі для ванних кімнат.
Вироби під TM Colombo - це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни.
Успіх ТМ Colombo гарантують використання високоякісної сировини, сучасних технологій та обладнання, оригінальних технічних рішень, висококваліфікований персонал і сучасні методи управління.

Виробництво санітарної кераміки

Санітарна кераміка Colombo виробляється на Славутському комбінаті «Будфарфор» (Хмельницька обл., Україна). «Будфарфор» - це одне з найстаріших підприємство з виробництва санітарно-керамічних виробів в Європі зі столітнім досвідом і багатими традиціями. Перша партія сантехнічних виробів була випущена в 1910 р. З 2006 р. комбінат входить до складу міжнародної групи Sanitec - найбільшого європейського концерну, що об'єднує провідні європейські бренди з виробництва кераміки та обладнання для ванних кімнат. Сьогодні «Будфарфор» - високотехнологічне підприємство з повним циклом виробництва санітарної кераміки, оснащене сучасним обладнанням від провідних європейських виробників. На комбінаті впроваджена сама передова в світі технологія лиття сантехніки в полімерні форми під високим тиском.

 

Тут виготовляється понад 100 найменувань продукції (унітази, змивні бачки, умивальники різних типів, п'єдестали під умивальники, біде, пісуари). Виробничі потужності комбінату «Будфарфор» складають понад 3,1 млн. одиниць санітарної кераміки в рік.

 

Поставки санітарної кераміки комбінату здійснюються через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, в країни СНД і Західної Європи.

 

За відгуками покупців, які вже зробили свій вибір на користь сантехніки Colombo, вона прекрасно вписується в інтер'єр ванних кімнат невеликих розмірів, відрізняється сучасним дизайном, а головне - доступна для споживача з будь-яким рівнем доходів.

 

Вся продукція ТМ Colombo виготовляється відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2000. Стабільність технологічних процесів, багатоступінчастий контроль і сучасні методи організації виробництва дозволяють отримувати продукцію високої якості.

З 2006 р. бренд Colombo входить в асортиментний портфель корпорації Sanitec Group.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!