Ariston

neispravnosti-posudomoechnoy-mashinyi-ariston

Ariston" перекладається з давньогрецької, як найкращий. Це головна мета компанії - найкраща продукція для полегшення побуту споживачів. 

Компанія була заснована бізнесменом Арістаде Мерлоні в 1930 році - спочатку підприємство займалося виробництвом ваг і балонів для сжіженнго газу, водонагрівачів і електроплит. 

Бренд Ariston був створений в 60-і роки 20 століття і зайняв чільне місце серед світових брендів. 

Арістаде передав правління компанією трьом синам: Франческо Мерлоні займався керівництвом Merloni TermoSanitari, що займається випуском нагрівальних приладів; Антоніо Мерлоні створив торгову марку Ardo - завоювала довіру користувачів у сегменті великої побутової техніки - холодильників, пральних і посудомийних машин; Вітторіо, третій з синів, створив в 1975 році компанію Merloni Elettrodomestici, яка і є власницею бренду Ariston. 

З метою підвищення зручності та кращого просування техніки й сервісу в 2005 році було прийнято рішення перейменувати компанію в Indesit Company. Італійському гігантові належать такі бренди, як Ariston, Indesit, Hotpoint і Scholtes. 

Продукція торгової марки Ariston, що поставляється в Україну, проводиться на італійських заводах, а також частково на заводі в Росії, що відкрився в 2005 році. 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!