Amica

snimok6

Сьогодні, коли більшість компаній відчуває труднощі з тим, що не може залучити нових клієнтів, компанія Amica повністю позбавлена від подібної проблеми.

До такого результату компанія прийшла завдяки своїй успішній роботі на ринку з виробництва теплотехнічного обладнання для опалення та водопостачання.

Amica - польська компанія, яка не з чуток знає, що таке європейська якість.

Завоювати довіру клієнтів - завдання зовсім непроста. І компанія Amica готова поділитися фірмовим рецептом успіху. Він дуже простий:

  • Сумлінне ставлення до клієнтів.
  • Якісне обладнання.
  • Широкий асортимент продукції.
  • Завжди високі цілі і прагнення до успіху.

Особливу увагу компанія Amica звертає на власне виробництво - в процесі застосовуються тільки новітні технології, які дозволяють створювати продукцію без втрати якості. На сьогоднішній день устаткування (теплотехніка), вироблене компанією Amica, поставляється в сім європейських країн. Багато дистриб'юторів зізнаються, що раді співпрацювати з нами, так як наша продукція заслужила високі оцінки у кінцевих споживачів. Що, природно, не може не радувати.

Спектр обладнання Amica надзвичайно високий, виробнича програма включає в себе широкий діапазон твердопаливних котлів

Безсумнівним плюсом в скарбничку компанії стане той факт, що всі використані матеріали екологічно безпечні, всі технології відповідають найвищим стандартам якості.

Підприємство Amica вважає своєю основною місією - надати клієнтам професійне обладнання.

У сфері виробництва товарів для опалення та водопостачання Amica займає високі місця - відмінна якість технічних рішень дозволяє з гордістю заявляти, що Amica - один їх технологічних лідерів у цій сфері.

Принцип Amica - якість з розумом.
Звідси, в першу чергу, постійна орієнтація на функціональність і високу продуктивність. Таким чином, польська компанія Amica вже довгий час утримує лідируючі позиції, маючи солідну репутацію.

Грамотний підхід, який ми пропагуємо, дозволяє знаходити тільки раціональне і економічно вигідне для обох сторін рішення будь-якого питання.

Уміння вибудовувати партнерські відносини , а також бажання розвиватися допоможе нам створити з вами новий успішний проект - ми завжди готові до нових досягнень!

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!