Altep

snimok22

Унікальні за своєю будовою твердопаливні котли Альтеп – це поєднання простоти обслуговування, надійності, безвідмовності і мінімальних витрат на одержуване тепло. Європейська якість цих автоматизованих котлів досягається на сучасних виробничих лініях компанії Альтеп-центр, яка знаходиться в Україні.

При використанні опалювальних котлів тривалого горіння Альтеп економічність опалення можна порівняти з економністю газового опалення на ділянках, які розташовані безпосередньо в близькості від газових магістралей. Якщо порівнювати традиційні котли на твердому паливі, дизельні котли або електричне опалення, тепло, яке отримується при роботі котлів Альтеп, є найекономічнішим. ККД роботи таких котлів становить 88%, що гарантує повне згорання палива.

Найпоширенішим видом палива будь-якого автоматичного котла на твердому паливі є фракційне вугілля. Крім фракційного вугілля «Еко-горох», котли твердопаливні Альтеп в автоматичному режимі дозволяють спалювати суміш «еко-горошку» і відсіву. Деяким моделям котлів під силу пелети і штиб в чистому вигляді, а також відходи зернопереробки. Всі моделі відмінно справляються з вугіллям «Еко-горошок» фракції 5-50 мм в ручному режимі, а також із звичайним вугіллям, дровами та тріскою.

Висока безпека, суттєва економія, здатність автоматизованих котлів Альтеп працювати навіть при відключеному електроживленні в ручному режимі – все це дозволяють їм виглядати найбільш вигідно в порівнянні з газовими, дизельними і, звичайно ж, електричними котлами, які відразу припиняють виробляти тепло при відключенні електроживлення.

У відповідності з європейськими стандартами безпеки, максимальна безпека при обслуговуванні котла і його експлуатації забезпечується автоматикою і конструкцією котла Альтеп. При процесі завантаження вугілля, котел автоматично відключить систему піддування повітря, тим самим, виключаючи запилювання вугілля і ймовірність попадання з топки котла диму в бункер з вугіллям. Від спалаху у бункера з паливом мається подвійний захист. Котел надійно захищений від перегріву – автоматика захистить котел від закипання, не допускаючи підвищення температури вище 90 С °.

Автоматизовані твердопаливні котли Альтеп обладнані сучасними контролерами, які здатні в вашому домі самостійно керувати системою опалення та нагрівом гарячої води. Система управляє гарячим водопостачанням, насосами системи опалення, а також контролює температуру всередині приміщення.

Повну пожежобезпечність гарантує вам автоматика, яка також підтримує задану вами за режимом температуру в будинку, то нагріваючи будинок до заданої вами температури до потрібного моменту, то знижуючи її в період вашої відсутності. Передбачений в котлах і пріоритетний режим нагріву гарячої води. Можна змінювати і контролювати роботу котла не відвідуючи котельню – з кімнати, за допомогою кімнатного регулятора.

Автоматика та конструктивні особливості котла майже повністю виключають участь людини в процесі опалення та мінімалізіруєтся його участь в обслуговуванні.

Обслуговування котла займає за часом не більше 10 хвилин і виконується 2 рази на тиждень. Для зручності в бункері для палива є зручна похила дверцята для завантаження вугілля з мішків, а на лицьовій стороні котла є кілька дверцят для найбільш зручного очищення від нагару. Обслуговування твердопаливні котлів Альтеп зводиться до того, що бункер у міру необхідності необхідно наповнювати паливом, а також видаляти золу, що скупчилася в процесі експлуатації.

Підвищена безпека і універсальна конструкція котлів Альтеп дозволяють виробляти установку котлів всередині будинку, наприклад у підвальному приміщенні, яке примикає до гаража або в виділеної кімнаті під котельне приміщення без зведення окремо котелень.

Автоматизовані котли Альтеп представляють ряд моделей потужністю 15-350 кіловат. У лінійці котлів Альтеп обов’язково знайдеться модель, яка максимально відповідає вашим потребам, залежно від площі вашого приміщення, а також переваг по спалювати паливо.

Котел працює ефективно і стійко в великому діапазоні потужностей (20-110% від номінальної потужності). Це дозволяє весь опалювальний сезон ефективно експлуатувати котел. Котел можна використовувати на підігрів води навіть влітку, якщо є така необхідність. Через свого оснащення системою автоматичного розпалу для такого цілорічного підігріву води дуже підходить використання пелетних моделей котлів Альтеп KT-2E-SH і KT-3E-SH.

Котли Альтеп є екологічно чистим джерелом тепла. Котли гарантують максимальне згоряння вугілля. По викиду забруднюючих речовин в повітря вони відповідають класу «А», згідно екологічної політики європейського співтовариства – прозорі димові гази і не осідає кіптява навколо будинку.

Запущені в 2010 році у виробництво, котли Альтеп «Нова лінія» мають стильний зовнішній вигляд і чудовий дизайн. Такий котел стане чудовою прикрасою вашої котельні. Котел не може виглядати як завгодно і Альтеп це довів. Котел Альтеп є не тільки «серцем» вашої опалювальної системи, але також елементом стилю і престижу.

Гарантія надається на кожен котел. Сертифіковані спеціалісти здійснюють гарантійне і постгарантійне обслуговування на території України.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!