Vaillant

vaillant_preview

Компанія Vaillant входить до складу компанії Vaillant Group, яка налічує 10.055 співробітників.  "Головний офіс компанії розташований у м. Ремшайд / Німеччина.

Vaillant Group є провідним підприємством в опалювальній галузі в Європі і продає більше 2,7 млн. одиниць опалювальної техніки на рік з оборотом 1,99 млрд. євро. Ми займаємо сильні позиції в таких важливих сегментах, як настінні опалювальні апарати, підлогові котли, водонагрівачі, а також електроприлади.  "Також у нашій програмі представлена опалювальна техніка на базі поновлюваних видів енергії.

За настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає 27% ринку і зі значним відривом є першою в Європі.  "Наш збут більше 1,5 млн. апаратів в цьому сегменті означає також, що ми є провідними на ринку в цій області в усьому світі.

Ми продаємо опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці та Азії, співпрацюючи з закордонними партнерами, а також через 70 власних підрозділів. Крім того, ми маємо в своєму розпорядженні 14 виробничими центрами, 7 дослідними центрами і центрами розвитку. "Продукція Vaillant Group предствлена на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!