Теплосфера

teplosfera8

За роки своєї діяльності на українському ринку систем опалення компанія «Теплосфера Україна» завоювала довіру клієнтів та повагу конкуруючих фірм. Ми спеціалізуємося на продажу та виробництві високоякісних систем опалення, водопостачання та комплектуючих.

Ми об’єднали передові технічні розробки і багатий досвід у сфері виробництва теплоакумуляційної техніки.

Вся продукція підприємства «Теплосфера Україна» виготовляється на власному виробництві в Україні, що дозволяє нам завжди контролювати якість техніки і пропонувати її споживачеві за доступною ціною.

Протягом довгого часу ми шукали економний вид обігріву. І нам вдалося його знайти – це твердопаливні котли, акумуляційні ємності «Теплосфера Україна», нового покоління.

Завдяки новим енергозберігаючим тепло акумуляційним технологіям дешеве тепло стало реальним, тому щасливими власниками нашої техніки вже стали багато покупців, число яких зростає з кожним днем, ви можете стати одним з них і назавжди забути про великі рахунки за обігрів вашого будинку.

Особливу увагу ми приділили вибору стратегії,  заснованому  на глибокому вивченні проблем споживачів. Чітко поставлені цілі, правильне вкладення капіталу, високо професіональний менеджмент, уміло підібрані кадри, які є професіоналами своєї справи і складають єдину команду. Орієнтація на споживача і бачення перспектив — такі основні складові успішної діяльності виробництва нової  енергозберігаючої техніки «Теплосфера» — ТзОВ «Теплосфера Україна».

В першу чергу, наша компанія  піклується про клієнтів, саме тому в своїй роботі ми дотримуємося таких принципів:

— Інформація про всі види продукції повинна бути доступна в максимальному обсязі. Кожен товар має опис і технічні характеристики, які найкращим чином допомагають клієнтові розібратися в їх роботі та застосуванні.

— Від клієнтів і партнерів не можна нічого приховувати. Чесність і відкритість — кращий метод продажу.

— На першому місці стоїть комфорт клієнтів. Тому ми з розумінням ставимося до їхніх питань і потреб і в міру наших можливостей вирішуємо їх.

— Будь яка пропозиція – це поштовх до самовдосконалення.

Вся запропонована продукція відповідає високим вимогам світових стандартів якості. На даному сайті Ви можете ознайомитись з принципами роботи систем опалення. Всі товари розділені по групах, що значно спрощує для Вас пошук устаткування. Вибираючи певний товар, Ви маєте можливість ознайомитися з усіма його описами та технічними характеристиками.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!