Nobel

menu_nobel

Газові котли Nobel - це функціональне і якісне обладнання, виготовлене за сучасними технологіями в Китаї. Незважаючи на азіатські походження котли компанії Nobel складають рівноправну конкуренцію європейським газовим котлам економ-класу, абсолютно не уступаючи їм у якості, ціновому рівні і довговічності.

В Україну компанія Nobel поставляє газові навісні котли невеликої потужності від 18 до 28 кВт. Потужності 24 кВт достатньо для того, щоб обігріти приміщення площею більше 180-200 кв.м., а також забезпечити споживача гарячою водою. Газові котли, що поставляються в Україну компанією Nobel, турбовані і є двоконтурними. Глибина котлів складає всього 256мм, що є важливим аргументом при виборі котла для вбудовування в кухонні меблі або просто установки на кухні чи іншому невеликому приміщенні.

Газові навісні котли Nobel оснащуються всіма необхідними системами безпеки: від перегріву, від надходження газу без наявності полум'я, від порушення режиму димовідводу, від відключення електроживлення. Всі моделі газових навісних котлів Nobel мають захист від замерзання на випадок відключення газу. Всі котли працюють на природному газі (метан) з можливістю перебудови обладнання на роботу на зрідженому газі (пропан-бутан).

Основними перевагами цих котлів є: електричний розпал та електронна модуляція полум'я і незалежного регулювання температури в різних контурах (гарячого водопостачання та опалення). Автоматична система самотестування з виведенням отриманих даних на дисплей на лицьовій панелі котла. Також є можливість підключити до котла кімнатний термостат.

Сервісне обслуговування навісних газових котлів Nobel полегшено гранично швидким і легким доступом з лицьової частини котла. Стильний дизайн і спокійна забарвлення котлів дозволяють вписати їх в будь-який інтер'єр. Можливість роботи, як на природному, так і на зрідженому газі розширює можливості застосування котла.

Всі навісні газові котли під торговою маркою Nobel проходять стовідсоткове стендове тестування на виході з конвеєра. Тому в якості і надійності опалювального обладнання від цього виробника сумніватися не доводиться. Усі комплектуючі мають високу якість і виробляються в Китаї на заводах європейських компаній, що спеціалізуються на випуску котельного обладнання.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!