MODERATOR

snimok149

Понад тридцять років тому інженер Казімеж Кубацкій почав реалізацію своєї ідеї використання деревних відходів з метою отримання енергії використовуваної для обігріву будинків і промислових підприємств. У перші роки зосередився на проектних роботах і впровадженню опалювальних систем, в основному по замовленнях деревообробних підприємств.

У 1981 році був заснований Завод Тепловий Енергетики, в якому інженер Казімеж Кубацкій почав виробництво котла власної ідеї, називаючи його «МОДЕРАТОР». Завдяки своїм новаторським рішенням, дуже конкурентним, щодо домінуючих, в той час на ринку низькоефективних конструкції для спалювання вугілля, котел швидко досяг ринкового успіху.

Багаторічний досвід і удосконалення в конструкції котла, а також підвищення попиту призвели про створення в 1991 році другого заводу з виробництва котла «МОДЕРАТОР». В кінці 90-тих років обидва заводи об'єдналися і як «Котельний Завод Маріуш Кубацкій» діяли до 2001 року.  Восени 2001 року фірма поміняла статус і стала товариством з обмеженою відповідальністю MODERATOR. В останні роки завод пройшов фундаментальне  переозброєння встановлюючи новий машинний парк, впроваджуючи сучасні методи управління, будуючи дилерську мережу, запускаючи нові вироби - «Автоматична подача для спалення біомаси СМОК», «Автоматичні Вузли для спалення біомаси », сучасні котли для вугільної крихти« МОДЕРАТОР-ЕКО »і модернізуючи виробничий ряд універсальних котлів   МОДЕРАТОР: «УНІКА», «УНІКА СЕНСОР», «УНІКА МАКС», а також новинки;   «УНІКА-КАРБОН» і «УНІКА-Вента».

Вироби з клеймом «МОДЕРАТОР» отримали багато нагород на польських і зарубіжних виставках однак   найважливішим показником якості є зростаючий обсяг їх продаж.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!