Компанія ЛВТ

logo

«LVT»

Компанія «LVT», розташована в місті Львів (Україна), спеціалізується на випуску стабілізаторів напруги, призначених для захисту однофазного навантаження, а також обладнання для кабельного та ефірного телебачення і аксесуарів до нього - підсилювачів телевізійного сигналу, підсилювачів УКХ діапазону для автомобілів, будинкових підсилювачів , суматорів, фільтрів пакетування, розгалуження і т.д. Підстава підприємства датується 1995 роком, проте вже сьогодні регіональна мережа компанії покриває всі найбільші міста України.

Команда фахівців «LVT» - це кваліфіковані інженерні кадри, професіонали своєї справи, які завдяки своїм знанням, накопиченому досвіду, наполегливості і цілеспрямованості створили на підприємстві виробництво повного циклу, побудованого на базі сучасного високоточного обладнання, що починається з обробки металу і закінчується складальними роботами. Установка абсолютно всіх деталей і комплектуючих відбувається в автоматизованому режимі на конвеєрі, в результаті чого повністю виключається ймовірність похибки, спровокованої людським фактором.

Все розроблене обладнання перед випуском в обов'язковому порядку проходить тестування на працездатність, безпеку, а також відповідність номінальних характеристик приладу заявленим паспортним даним. Дані роботи проводяться на спеціальному випробувальному стенді компанії, який постійно вдосконалюється паралельно з новітніми розробками наших фахівців. Такий підхід сприяє випуску сучасного обладнання з видатними технічними характеристиками і втілення в життя основного принципу компанії LVT - виробництву продукції, яка відповідає найвищим стандартам в області якості за доступними для українського споживача цінами.

Компанія ЛВТ з урахуванням споживчих потреб, актуальних на ринку електричного обладнання на сьогоднішній день, випускає стабілізаційний обладнання двох типів - це стабілізатори напруги релейного і сімісторного типу. Різниця між цими пристроями, перш за все, полягає у відмінності силових ключів, які здійснюють перемикання обмоток автотрансформатора, а також в рівні шуму, створюваного при експлуатації приладів (симісторні моделі працюють безшумно).

Конкурентні переваги стабілізаторів напруги «LVT»

Серед основних переваг стабілізаторів напруги, що випускаються компанією «LVT» можна виділити:

  1. Швидке спрацьовування і мінімальний час регулювання, що в сукупності дозволяє функціонувати приладу в якості отсекателя.

  2. Зручну індикацію регульованих вхідних і вихідних значень напруги.

  3. Висока точність підтримки вихідної синусоїди.

  4. Регулювання нижнього рівня спрацьовування пристрою в діапазоні 160-130 В.

  5. Відповідність корпусу стабілізатора, виконаного з металу всім вимогам пожежобезпеки.

  6. Детальне і доступне керівництво користування приладом.

  7. Можливість регулювання тимчасової затримки між спрацьовуванням захисту і відновленням подачі напруги на навантаження, а також завдання різних значень даної затримки відповідно до рекомендацій виробника.

  8. Наявність інтелектуальної системи самодіагностики, основною функцією якої є постійний контроль показників вихідної напруги.

  9. Можливість установки затримки включення приладу, що сприяє захисту підключається техніки від пускових струмів, після закінчення якої наявність напруги в електричній мережі перевіряється мікропроцесором і приймається рішення про включення пристрою, або повторі затримай.

  10. Наявність в стабілізаторах LVT п'яти типів захисту - електронної, теплової, від тривалих стрибків напруги, від високовольтних імпульсів і виникнення в мережі короткого замикання, що ще раз підтверджує високий клас обладнання зазначеної компанії і підтверджує його надійність.

Прогресуючі тенденції розвитку ринку стабілізаційного обладнання змушують компанію «LVT» весь час йти в ногу з часом і постійно оновлювати свій модельний ряд, в результаті чого в 2009 році під торговою маркою даного виробника було випущено три моделі релейних однофазних стабілізаторів напруги - АСН-250, АСН -300 і АСН-600, а також один пристрій сімісторного типу - АСН-300С. Дані прилади оснащувалися мікропроцесорної системою управління, зібраної на елементній базі компанії Microchip, в результаті чого випущені стабілізатори швидко завоювали популярність у споживачів, забезпечивши тим самим авторитет компанії LVT на вітчизняному ринку компенсаційного обладнання. Через два роки лінійка даного бренду поповнилася ще однією моделлю релейного стабілізатора АСН-300Н, спеціально розробленого для настінного кріплення в вертикальному положенні.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!