Kermi

kermi_p144_1

Батареї KERMI (Кермі) виробляються в Німеччині і розраховані на довгий термін експлуатації. Сталеві радіатори kermi відрізняються підвищеною тепловіддачею за рахунок наявності своєрідних П-подібних виступів, набагато збільшують конвенцію повітряних потоків в приміщеннях, в яких встановлюють радіатори, а також володіють найвищими показниками тепловіддачі за рахунок впровадження новаційної технології X2.

радіатори KERMI, які є кращими сталевими європейськими радіаторами, з використанням новітніх технологічних досягнень. Радіатори Кермі виготовлені з високоякісної сталі, блискучим покриттям, верхнім і бічним екраном. Kermi радіатори мають міцне лакофарбове покриття (покриті двома шарами лаку і оброблені фосфатом заліза), тому довго зберігають бездоганний зовнішній вигляд.

 • інноваційний радіатор

 • Індивідуальне якість KERMI

 • Унікальна техніка X2

 • Яскравий індивідуальний зовнішній вигляд

 • Вбудований термостатичний вентиль (нижнє підключення)

 • Підключення бічне праве, ліве

 • Підключення нижнє праве, нижнє і центральне

У вас є можливість вибрати радіатори, які ідеально підійдуть вам по всім параметрам: потужності, розмірами і т.п. Можна вибрати радіатори за принципом гармонійної сполучуваності з інтер'єром приміщення, так як вони різні за забарвленням і стилю. Надані нами радіатори також відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом, що відбувається завдяки особливому покриттю. До того ж, такі радіатори, як радіатори kermi, тривалий час залишаються в ідеальному стані, як зовні, так і внутрішньо, що досягається завдяки якості застосованих матеріалів, з яких виготовлені радіатори.

Варто відзначити, що виробляються радіатори kermi в Німеччині, яка відома всьому світу як постачальник техніки кращої якості. Безумовно, це твердження з повним правом відноситься і до німецьких опалювальних приладів, яким є радіатори. Це відноситься як до цієї прославленої марки, так і до багатьох інших, які поставляють радіатори. Але саме радіатори від даної німецької компанії відомі в усіх куточках Земної кулі завдяки винятковим властивостям цієї продукції. Тому товар такої відомої марки як радіатори kermi досить давно користується великим попитом на світовому та українському ринку.

Надійний і якісний
продукт відповідно до
EN 442
безкомпромісна система
забезпечення якості
відповідно до
DIN EN ISO 9001: 2008
Знак RAL як гарантія
високої якості
Теплова потужність
відповідно
з європейською нормою
DIN EN 442

Компанія Кермі випускає теплові радіатори двох типів - FKO і FKV. Серія FKO - це радіатори з бічним підключенням. Такі радіатори зазвичай включають в себе, крім самого приладу, перехідники, заглушку, спеціальний кран і кронштейн. KERMI FKV - це радіатори з нижнім підключенням і з зовнішньою різьбою. Такі радіатори поставляються разом із спеціальним термостатичним вентилем. Для того щоб управляти температурою приміщення, в яке будуть встановлені радіатори з нижнім підключенням, необхідно буде додатково купити термостатичну головку.

Унікальний запатентований принцип Х2: послідовно, а не паралельно.

У той час як раніше все пластини плоских радіаторів підключалися паралельно, то потік в них здійснювався одночасно, модель TERM X2 розроблена на основі нового принципу Х2: з послідовним потоком. Тобто передня пластина з'єднана послідовно з іншими пластинами, що знаходяться за нею, в результаті чого саме в неї потік потрапляє в першу чергу.

 • Технологія X2-Inside
 • Економія енергії 6%
 • Скорочення часу нагріву на 25%
 • Велика тепловіддача в простір
 • Випромінювання збільшено на 100%
 • Енергозбереження 11%

Принцип Х2 послідовного приєднання воістину геніальний, а результат більш ніж унікальний. Це проявляється в динаміці процесу нагріву і набагато меншому часу реакції передньої панелі. THERM X2 перевершує стандартні моделі плоских радіаторів по довготі часу нагріву. Час нагріву коротше на 25% при максимальній теплової потужності.

Істотно поліпшена динаміка, висока швидкість спрацьовування і
скорочений час нагрівання, дозволяють збільшити швидкість нагріву
на 25% в порівнянні з аналогами

За рахунок послідовного потоку обігріву радіаторних панелей,
теплота випромінювання збільшується від 50% ло 100%.

Скорочена час нагрівання, високий рівень випромінювання тепла
і низький коефіцієнт втрати потужності, а також збільшений хід гарячої води
дозволяють моделі THERM X2 підвищити енергетичний ККД,
який неможливо досягти при використанні плоских радіаторів. Все це призводить
до зниження енерговитрат на 11%.

KERMI THERM X2 ідеальний для заміських будинків.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom
УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!