Канада

snimok86

Київський завод опалювальної техніки «Канада»: 16 років досвіду з найкращим сервісом!

Останнім часом, в будинках жителів нашої країни часто можна зустріти всіляку твердотопливную опалювальну техніку. Це і твердопаливні котли, і канадські печі булерьян і каміни і багато-багато іншого. При цьому часто зустрічаються і продукти з маркуванням «Canada» і «Vesuvi». «Напевно це якийсь європейський або американський виробник», можете подумати ви. Але чи знаєте ви, що ця продукція випускається в Україні? Вітчизняна продукція також може бути надійною і якісною, особливо якщо це стосується опалювальної техніки і Київський завод«Канада» доводить це на протязі останніх 16 років.

Завод «Канада»: 16 років бездоганної якості

У 2000 році в Києві відбулася урочиста подія. У столиці України відкрився один з перших заводів з виробництва твердотопливной техніки і перший, який вирішив впровадити справжні канадські технології. Київський завод опалювальної техніки «Канада» - це спільне підприємство українських і канадських інвесторів, яке спеціалізується на випуску цілого ряду продукції. Зокрема, з виробничих ліній заводу сходять такі види конструкцій:

  • Канадські печі булерян;
  • Камянки для бань та саун;
  • Буржуйки;
  • Каміни;Твердопаливні котли
  • Димаріі багато іншого.

Продукція Київського заводу опалювальної техніки випускається під двома основними торговими марками. Це ТМ Канада (Canada) і Везувій (Vesuvi). Прилади, які виробляються на потужностях «Канада», набули широкого поширення не тільки на території України. Виробник здійснює експорт своєї продукції в ряд європейських держав, де також широко оцінили якість печей, булерьянов, кам'янок і твердопаливних котлів «Канада» та «Везувій». Вся продукція заводу сертифікована відповідно до європейського стандарту ISO9001

Київський завод опалювальної техніки «Канада» - це не тільки виробництво якісної техніки. Звертаючись до компанії, ви також отримуєте і оперативну доставку свого замовлення по всій Україні. Продукція поставляється замовнику прямо з заводу, за заводськими цінами. Також фахівці заводу здійснюють установку печей, булерьянов, твердотоплівніков, камінів і буржуйок. Київський завод опалювальної техніки «Канада» - це 16 років досвіду у виробництві опалювальних приладів. Тому роблячи замовлення у виробника, ви отримуєте не тільки продукцію високої якості, але і низькі ціни і максимальний сервіс, для тепла і затишку у вашому домі.

 

 

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!