Cointra

snymok2

Головний офіс компанії знаходиться в Мадриді (Іспанія), а саме виробництво в м.Пусоль – Валенсія.

Майже 50 років тому назад фірма COINTRA почала виробляти свій перший проточний газовий водонагрівач для моментального нагріву води та завоювала лідируюче становище на внутрішньому ринку і по сьогоднішній день утримує його. Експорт виробів здійснюється більш ніж в 50 країнах світу.

Результати довготривалих зусиль в наукових дослідженнях та розвиток нових технологій втілилися в даних газових водонагрівачах. Це і стало найважливішим результатом діяльності, завдяки якому фірма COINTRA завоювала престиж на європейському ринку протягом останніх декількох десятиліть. Використання найбільш надійних компонентів та матеріалів та виняткова надійність виробів зробила COINTRA однією з найкрупніших компаній в даній галузі.

Компанія COINTRA має свій власний науково-дослідний та проектно-конструкторський відділ, який дає можливість втілювати останні технологічні розробки та досягнення в обладнання, яке випускається,задовольняючи потреби ринку.

Фірма COINTRA має міжнародні сертифікати ISO 9001, СЄ.

Система якості виробництва, продукції та екологічна система регулярно перевіряються незалежною організацією по сертифікації.

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!