Caldera

snimok14

«Системи Опалення Caldera» була заснована в 2009 році в місті Бурса. Засновниками фірми є Зія Шенгюль і Мурат Гедіке, люди які дощенту «Системи Опалення Caldera» пропрацювали менеджером довгі роки в одній з найбільших фірм у сфері виробництва ливарних і сталевих опалювальних систем в Туреччині.
     З моменту заснування по сьогоднішній день, «Caldera» вже з вміла виправдати себе на ринку Європи експортуючи свою продукцію 18-ти країнам Європи, ставши «Вибором Європи».
     Ставши брендом також і на внутрішньому ринку Туции, в 2012 році «Caldera» утворила дирекцію з маркетингу, яка стрімко намагається завершити процес формування мережі компетентної реалізації та сервісу по всій країні.
     На сьогоднішний день, річний продуктивний обсяг фірми состовляет 22 000 котлів. Підставою для такого високого показника продуктивності є модернізований новими технологіями закритий цех площею 8000м2, і високо-кваліфікований динамічний колектив з 160 чоловік. Також, маючи лабораторію і групу з досліджень, тестуванням та розробкам нових технологій, «Caldera» виготовляє високотехнологічну продукцію з високою еффективности і низькою емісією. Вся продукція виготовляється за нормами Європейського Співтовариства і має сертифікат РЄ.
     Головна мета «Системи Опалення Caldera» - стати світовим лідером, як у виробництві високо-якісної продукції в сфері опалення, так і в забезпеченні високої задоволеності споживачів та замовників продукції «Caldera».

Івано-Франківськ, вул. Ребета 8а, 3-й поверх, тел. 050-690-07-25

УВАГА!
Цей сайт не підтримується браузерами Internet Explorer 6 і 7!
Будь ласка оновіть версію браузера!